تب آموزش مجازی و آنلاین در کشور داغ شده است. روی کاغذ ایده ای عالی است که بتوانید بدون خروج از خانه یا در مسیر محل کار تا خانه، در کلاس تعاملی درس شرکت کنید و برای عبور از شرایط خاص موجود، آموزش ببینید.

اما خیلی زود روی دوم سکه نمایان شد و موج گسترده ای از نیتی، مخاطبان آموزش آنلاین را فرا گرفت. قطع و وصل مکرر صدا، بسته شدن گاه و بیگاه کلاس آنلاین و از همه بدتر ناتوانی مدرسین در انتقال مناسب محتوا و ایجاد تعامل در کلاس آنلاین، از شایعترین مشکلات به شمار می روند.

دوره هایی مثل MBA به لحاظ جایگاه شغلی شرکت کنندگان، سطح علمی دوره و همچنین هزینه ای که دانشجویان پرداخت می کنند، در سطح بالاتری از سایر آموزشها قرار دارند. لذا در چنین شرایطی میزان نیتی از عملکرد اساتید و سیستم کلاس آنلاین بسیار بالاست. شرایط ویژه اقتصادی کشور به شدت مدیران کسب و کار را نیازمند آموزشهای موثر و سطح بالا نموده است. اما مجالی هم برای حضور در کلاسهای ضعیف آنلاین نیست.

برخلاف تصور، آموزش آنلاینِ سطح بالا، همان آموزش حضوری نیست که بر روی بستر اینترنت برگزار می شود. چون:

  • استاد، علاوه بر دانش تخصصی باید مهارت انتقال مطلب و ایجاد بحث و تعامل را در تدریس آنلاین داشته باشد.
  • نرم افزاری که برای کلاس آنلاین استفاده می شود باید بتواند در مقابل وضعیت اینترنت ایران، بالاترین راندمان را از خود نشان دهد.
  • مرکز آموزش آنلاین باید دارای تخصص و تجربه موثر باشد تا با درکی درست از شرایط موجود، توانایی ارائه راه مناسب را داشته باشد.

ما در آکادمی مجازی ایرانیان با 13 سال تجربه در برگزاری 36 دوره آنلاین MBA برای فارسی زبانان در کشورهای مختلف، با همکاری مرکز EBS سوئد، 37مین دوره آنلاین MBA را با پیشنهادی ویژه معرفی می نماییم.

- حضور مجربترین اساتید کلاس آنلاین کشور با دانش و تجربه تدریس در حداقل 20 دوره آنلاین در کشورهای مختلف.

- استفاده از بهترین سیستم مدیریت کلاس آنلاین جهان با قدرت عملکرد در اینترنت ضعیف کشور.

- وجود ایستم آنلاین آموزشی ویژه، جهت موفقیت مدیران شرکت کننده در دوره.

- 280 ساعت آمورش آنلاین واقعی و گارانتی بی قید و شرط 15 روزه.

- ارائه گواهینامه مورد تایید وزارت علوم، گواهینامه سازمان فنی و حرفه ای و گواهینامه مرکز EBS سوئد در پایان دوره.

پیشنهاد ویژه: این دوره از اردیبهشت ماه آغاز می شود. با ثبت نام اولیه رایگان در دوره 37 آنلاین MBA، علاوه بر دریافت یک تخفیف مالی یک میلیون تومانی و امکان پرداخت اقساطی بلند مدت، فرصت حضور آزمایشی در کلاسهای در حال برگزاری را به دست آورید. موارد بیشتری هم هست که دانش آموختگان دوره به شما خواهند گفت.

افزونه پیامک وردپرس چیست ؟

نام عبدالمالک ریگی کنار نام اسطوره های فوتبال

عذر خواهی شبکه چهار

آنلاین ,دوره ,کلاس ,آموزش ,ای ,کشور ,کلاس آنلاین ,دوره آنلاین ,می شود ,در کلاسهای ,و ایجاد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تارپودکارپت / کتیرو / دالمیکر / دانه روغنی / آیاسنشیال اویل / دکمه ساز / آیگاز / چوبیجات / حصیریاب / ماهیکاران / جاکلید / چکش هیدرولیک / چرمشوز / جورابکده / فریزرز / نباتشیرین / اوگاز / شیشه دری / آیگاز / چوبیجات / شالرنگی / تیبل اندچیر / گریس / میبدکاشی / بگتایپس / Arad Branding
تعمیر لوازم خانگی ال جی در محل | نمایندگی ال جی پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات کشور پارس نماد داده ها زیبایی وبسایت شخصی حسین جعفری گلـــــشن صدا خرید و فروش محصولات خشک بار فایل های دبستانی زندگی ن. خریدار کاغذ باطله | خرید کاغذ باطله A Glimpse of Life